Olivia Garden – Dragon 6.28″ fileerkäärid

129.00

Titaankate on ülitugev ja käärid püsivad teravana pikka aega. Terade tugevus vähendab kulumist isegi suure kasutuse korral ja terad püsivad kauem teravad.

  • Käsitsi valmistatud Jaapani terasest
  • Ülimalt teravad, vastupidavad ja tugevad terad
  • Ergonoomiline ja tasakaalustatud käepideme osa
  • Professionaalne kvaliteet mõistliku hinnaga

Laos

Kirjeldus

Olivia Garden – Dragon 6.28″ fileerkäärid

Titaaniga kaetud terad tagavad vastupidavuse ja tugevuse.

Professionaalsed käärid kestavad pikalt väga teravana. Titaankate on ülitugev ja käärid püsivad teravana pikka aega. Terade tugevus vähendab kulumist isegi suure kasutuse korral ja terad püsivad kauem teravad.

Elegantne ja muljetavaldav viimistlus

Olivia Garden Dragon käärid paistavad silma! Kääride vapustav draakonigraveering koos suurepärase käsitsemisega muudab käärid suurepäraselt käsitletavaks.

Käsitsi valmistatud Jaapani terasest
Olivia Gardeni kääridel on kvaliteet esikohal. Jaapani kvaliteetne teras on kvaliteetne, vastupidav ja seda kasutatakse professionaalsetes tööriistades, sealhulgas kirurgi instrumentides.

Ülimalt teravad, vastupidavad ja tugevad terad
Teravad terad on juuksurikääride üks tähtsamaid omadusi, et anda teile täpne ja vapustav lõikus. Olivia Gardeni käärid vastavad neile nõuetele suurepäraselt. Teravad lõiketerad ja juhitavus muudavad need käärid ideaalseks valikuks igasse juuksurisalongi.

Kääride disain vähendab koormust küünarnukkidele
Olivia Gardeni käärid on disainitud juuksurite töökoormust silmas pidades. Silkcut käärid on kergelt kumerad, mis vähendab küünarnuki koormust ja muudab lõikamise mugavamaks. Samuti on käärid disainitud nii, et need vähendavad lõikamisel käe ja käsivarre koormust.

Ergonoomiline ja tasakaalustatud käepideme osa
Hästi tasakaalustatud käärid ja loomulik haare kääridel on olulised selleks, et kasutada neid mitu tundi päevas. Käärid, mis ei sobi käele ideaalselt, võivad põhjustada kõõlusepõletikku ja valu. Olivia Gardeni disainiosakond on kääride kujundamisel seadnud kasutatavuse esikohale.

Kerged kui sulg, täiuslikult balansseeritud
Kääride täiuslik tasakaal ja tunnetus on oluline, et saaksite neid kasutada tundide kaupa päevas. Kerge disain ja õige tasakaal aitavad teil ka kõige pikematel lõikamispäevadel läbi saada. Silkcuti käärid on juba armastatud juuksurite poolt kogu maailmas!

Mikro-kruvi täpseks korrigeerimiseks
Professionaalsete kääride reguleerimine toimub mikrokruviga, saate reguleerimiskruviga vaevata reguleerida terade tunnetust.

Professionaalne kvaliteet mõistliku hinnaga
Kvaliteedil on tavaliselt oma hind. Olivia Garden kääride puhul pole kvaliteedis järeleandmisi tehtud ega kompromisse tehtud. Nende kääride hinna ja kvaliteedi suhe parim, proovi neid ja veendu ise!

Lisainfo

Kaal 0.105 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Olivia Garden – Dragon 6.28″ fileerkäärid”
Arvusta toodet, et saaksid endale sooduskupongi!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga