Läbimurdlik juuksehooldus,
mis tagab lummava efekti vaid 20 sekundiga!

Lamellar Water on innovaatiline toode, mis annab juustele sekunditega intensiivse sära ja siidise sileduse. Kohe pärast hooldust muutuvad juuksed läikivaks ja pehmeks. Samuti ei ole juuksed enam karvased ning nad on paremini lahti harutatavad ja vormitavad.

Koostises on tugevdav prebiootikum – inuliin ja taimse valgu kompleks, mis tõhusalt taastab kahjustatud juuste struktuuri.

Tavapärane juuksehooldus võib võtta aega mitu minutit kuni üle tunni. Lamellar Wateriga vähendame seda aega vaid 20 sekundini! See tundub võimatu, kuid efekt räägib enda eest! Vaata, mida IQ-hooldus sinu juustega teha suudab!

TAIMEPĂ•HINE VALGUKOMPLEKS

Hüdrolüüsitud nisuproteiinid vastutavad juuste struktuuri mikrokahjustuste täitmise eest. Nad taastavad ja uuendavad juukseid, mis muutuvad läikivaks, siidiselt siledaks ja vastupidavamaks kahjustustele.

INULIIN

See on fruktoosi ja glükoosi polümeer, mis on saadud peamiselt sigurijuurtest. See kuulub niisutavate ainete rühma, mis on intensiivselt niisutavad koostisained, mille abil juuksed on läikivad, siledad ja vabalt voolavad.

NIGELLA SATIVA EKSTRAKT

Sellel on tugevdavad ja niisutavad omadused, mis muudavad juuksed pehmeks ja toidavad neid kogu pikkuses.

Lamellar IQ tehnoloogial põhinev koostis vähendab juuste ebatasasust, kuna aktiivaineid tungivad täpselt nendesse kohtadesse, mis vajavad sügavat taastamist ja niisutamist.

  1. Pärast šampooniga pesemist kandke toode juustele siksakiliste liigutustega.
  2. Jaota pikkustele ja otstele õrnalt masseerides.
  3. Loputa põhjalikult 10-20 sekundi pärast.

Soovitatav tootekogus:

15-20 ml – lĂĽhikesed, keskmised, õhukesed, keskmiselt poorsed või poorsed juuksed;
30-40 ml – pikad, paksud, lokkis, väga jämedad juuksed.
Kasutage ainult vastavalt juhistele. Hoida toatemperatuuril. Toote aktiveerimisel võib tekkida soojatunne.