Kohaletoimetamine

Tellimuse vormistamine

Hairbase OÜ postitab tooted pärast arve/tellimuse tasumist.

Hairbase O√ú ei vastuta toodete tarnimise hilinemise eest, kui tooted on logistikapartnerile √Ķigeaegselt √ľle antud, kui tarnimise hilinemine on tingitud asjaoludest, mis ei ole Hairbase kontrolli v√Ķi prognoosimise v√Ķime piires.

Kohaletoimetamine 

Hairbase saadab järgmistesse riikidesse:
Eesti ja Soome.

Tellimuse t√ľhistamine v√Ķi muutmine ei ole v√Ķimalik p√§rast tellimuse vormistamist.
Palun arvestada tellimuse töötlemiseks 1-2 tööpäeva. Kui tellimus on välja saadetud, saadetakse sellest email. Palume arvestada, et tarneaeg on arvestuslik.

Riik/PiirkondTarneaeg
Eesti1 Р2 tööpäeva (v.a väikesaared)
Soome2 Р5 tööpäeva (v.a Ahvenanmaa)

Itella Smartpost pakiautomaadid

Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel transpordiviis. NB! Tellimuste puhul, mis on suuremad kui 50‚ā¨, on saatmine alati tasuta.

SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad erinevates kohtades √ľle Eesti ja kasutades seda pakiautomaati, saad valida endale sobivaima koha. T√∂√∂p√§evadel (E-R) enne 12:00 tehtud tellimused saadetakse v√§lja samal p√§eval. Pakki on oodata teie valitud automaati 1-3 t√∂√∂p√§eva jooksul.

Paki kättesaamine

Niipea, kui pakk on j√Ķudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses m√§rgitud mobiiltelefoninumbrile SMS koos k√Ķigi vajalike juhistega paki k√§ttesaamiseks. Seej√§rel peate minema vastava pakiautomaadi juurde ja sisestama SMSis saadud koodi pakiautomaadi puuteekraanil. See avab √Ķige kapi ukse ja saate paki k√§tte. Pakile tuleb j√§rele minna seitsme p√§eva jooksul alates selle saabumisest pakiautomaati.

Smartposti pakiautomaatide asukohad Eestis