PURE STYLER #01

89.90

Ergonoomiline ning kvaliteetne sirgendaja, mis võimaldab teha ka lihtsasti lokid ja lained juustele. Plaadid on valmistatud kõrgkvaliteetsest segust koos keraamika ja magneesiumiga, mis libiseb imehästi juustel. Kaitseb juukseid liigse kahjustuse eest ning annab uskumatu läike.

VAATA INTRO VIDEO SIIT

Laos

Kirjeldus

pH pure styler sirgendajaga saavutad siledad ning sirged juuksed. Ülimalt lihtne ka teha lokki ning lained. Tulemuseks kauakestev soeng.

Lihtne kasutaga igat tüüpi juustega. Plaadid on valmistatud kõrgkvaliteetsest segust koos keraamia magneesiumiga, mis libiseb imehästi juustel, kaitseb juukseid liigse kahjustuse eest ning annab uskumatu läike juustele.

PURE STYLER #01: 2,5 cm plaadi laius

Pure styler saavutab kiiresti enda temperatuuri kuni 230°C. Kuumus jaguneb 2 plaadi vahel kogu pinnale ning hoiab ühtlat temperatuuri. Pure styleril on digitaalne led ekraan, mis näitab temperatuuri. 60 minutiline automaatne väljalülitus.

Ergonoomiline disain, libisemisvaastane viimistlus tagab maksimaalse haardemugavuse. Juhtme pikkus 2,5 m ning 360° pöördevus võimaldab suurema ja mugava liikumisvabaduse.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PURE STYLER #01”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.