pH laboratories on dünaamiline avant-garde Itaalia ettevõte, mis keskendub kvaliteetsetele ja luksuslikudele juustehooldustoodetele.

PH LABORATORIES ESINDUSSALONGIKS

Kas soovid pakkuda enda klientidele alati vaid parimaid ning kvaliteetsemaid salongitooteid? Hairbase partnerina pakub Sinule parima toetuse ning märgatavalt paremad lepinguhinnad.

Kirjuta meile ja küsi pakkumine:

info@hairbase.fi

LUKSUSLIKKUST IGASSE PÄEVA

pH laboratories on Itaalia bränd, kes on keskendunud kvaliteetsete salongitoodetele. Innovaatsioon, pikalt uuritud koostisained ning kvaliteet ühendudes luksuslikude lõhnadega. Elegantne imago, mis pakub parimatele salongidele parimad tooted täiuslikuks ilurituaalideks.

PH LABORATORIES LOO ALGUS

pH bränd sündis aastal 2013 ning esimeste toodetena tuli Argan & Keratin. Luksuslik juustehooldussari, mis keskendub värvikaitsele ning juuste värvimise järgsele hooldusele. Argan & Keratin sari on olnud tõeline hitt ning tema järglasena tuli Flower sari aastal 2018. Flower on sensuaalne, naiselik ning ülimalt pikalt uuritud koostisega, mis on rikastatud erinevate luksuslike õlide ning lille ekstraktidega. Tema sensuaalsed ja luksuslikud lõhnad ning koostised toovad salongihoolduse uuele tasemele.

LUKSUSLIKUD HOOLDUSED SINU SALONGIS

pH laboratories keskendub täielikult vaid parimatele ning kvaliteetsetele koostisosadele, et sinu salongis oleks alati kliendile eriline ning meeldejääv kogemus. Alustades pudelite disainist, kvaliteetne sisu ühendatud luksuslike ning sensuaalsete lõhnadega, mis toovad salongihoolduse täiesti uuele tasemele.